Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tło
reklama
Ciekawa inwestycja na warszawskiej Ochocie
kalendarz 06/01 2018

Ciekawa inwestycja na warszawskiej Ochocie

Mieszkanie

Mowa o inwestycji Dom Awangarda. W budynku, znajdującym się na warszawskiej Ochocie, powstało 313 mieszkań, do których od grudnia ubiegłego roku wprowadzają się nowi lokatorzy.

Dom Awangarda wybudowany przez spółkę Unidevelopment znajduje się w centralnej części Warszawy, przy ul. Szczęśliwickiej. W 6-kondygnacyjnym budynku powstało 313 mieszkań o powierzchniach od 27 m² do 142 m². Większość z nich znalazła już nabywców. Na początku grudnia deweloper rozpoczął przekazywanie kluczy klientom. Na dzień dzisiejszy w ofercie pozostało jeszcze kilka mieszkań o metrażach powyżej 80 m2.

„Od momentu premiery mieszkania w tej inwestycji sprzedawały się w bardzo dobrym tempie. Nie było to dużym zaskoczeniem, ponieważ Dom Awangarda jest rzeczywiście wyjątkowym projektem. Ze względu na swoją lokalizację w starej części Ochoty, ciekawą architekturę i wysoki standard wykończenia, przyciągał on wiele osób, które poszukiwały swojego docelowego mieszkania. W biurze sprzedaży inwestycji pojawiali się również inwestorzy kupujący lokale na wynajem, dla których jest to doskonała lokata kapitału. Wraz z zakończeniem budowy możemy z pewnością stwierdzić, że udało nam się spełnić oczekiwania tej wymagającej grupy klientów. Uzyskując pozwolenie na użytkowanie, mieliśmy sprzedane 95% mieszkań” – mówi Ewa Przeździecka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Unidevelopment S.A.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zachodniego, który przechodzi właśnie gruntowną rewitalizację i ma być gotowy na początku 2018 roku. W pobliżu znajdują się również szkoły, przedszkola, dom kultury i ośrodek sportowy oraz wiele innych punktów i instytucji, do których w kilka minut można dotrzeć pieszo. Nieco dalej położony jest też Park Szczęśliwicki, centra handlowe Blue City i Reduta oraz kina i teatry. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych połączeń komunikacji miejskiej.

Estetyka i funkcjonalność

Inwestycja została zrealizowania w zgodzie z charakterem tej części Ochoty. Dom Awangarda nawiązuje do tradycji architektury modernistycznej, która dominuje wśród okolicznych kamienic. Budynek ma jasną kolorystykę elewacji, przełamaną ażurowymi balustradami i podokiennymi zdobieniami.

Przy okazji, zastosowano tu też wiele rozwiązań wpływających na funkcjonalność budynku. Na terenie parkingu podziemnego znalazło się miejsce na nowoczesny punkt ładowania samochodów elektrycznych. Deweloper zastosował ułatwienia dla rodzin z dziećmi – przy każdej klatce znajduje się wózkarnia - oraz udogodnienia dla cyklistów. Poza pomieszczeniami dla rowerów, na patio znalazły się dedykowane dla nich stojaki. Oczywiście do lokali na parterze przynależeć będą ogródki, a na wyższych piętrach balkony, loggie i tarasy.

Część centralną nieruchomości zajmuje zielone patio, na którym pozostawiono duże, stare drzewa, tworzące wraz z elementami małej architektury i placem zabaw wyjątkową przestrzeń. Przypomina ona swoim charakterem dziedzińce, często spotykane w tej części Warszawy. Roślinność nie jest tu ograniczona przez podziemny parking, jak ma to miejsce w wielu nowych inwestycjach. W przypadku Domu Awangarda garaż znajduje się pod częścią mieszkalną oraz tylko częściowo pod patio.

Projekt inwestycji Dom Awangarda przygotowała pracownia Hermanowicz Rewski Architekci. Wykonawcą prac budowlanych był UNIBEP S.A.
RED
Źródło: Unidevelopment S.A.


Tagi:
Dom Awangarda, Unidevelopment S.A.

Zobacz podobne artykuły:

Ile kosztują najtańsze mieszkania na rynku deweloperskim?
kalendarz 22/11 2019

Ile kosztują najtańsze mieszkania na rynku deweloperskim?

Nieruchomości / Mieszkanie

2019.11.22

W jakich cenach deweloperzy mają najtańsze mieszkania w ofercie? W jakim metrażu? W których inwestycjach je znajdziemy? 
Czy rządowe programy mieszkaniowe są konkurencją dla deweloperów?
kalendarz 21/11 2019

Czy rządowe programy mieszkaniowe są konkurencją dla deweloperów?

Nieruchomości / Mieszkanie

2019.11.21

Czy deweloperzy zauważają wpływ programu Mieszkanie Plus lub Funduszu Mieszkań na Wynajem na rynek w lokalizacjach, w których realizują inwestycje? Czy rządowe propozycje rzutują na decyzje nabywców mieszkań? Czy stanowią kon...
Kraków wyznacza trendy w regionach 
kalendarz 10/11 2019

Kraków wyznacza trendy w regionach 

Nieruchomości / Mieszkanie

2019.11.10

Kraków generuje niemal połowę całkowitego popytu na powierzchnie biurowe w miastach regionalnych, poza Warszawą.
Najnowsze artykuły:
Planuj jesienią – buduj wiosną

Planuj jesienią – buduj wiosną

Nieruchomości / Dom

2019.11.20

Długie wieczory i jesienna słota to idealny czas na przemyślenia, jakie zmiany można wprowadzić w otoczeniu domu na wiosnę. Podpowiadamy, jak zaaranżować je w stylu nowoczesnym. 
Drugi etap Osiedla Coopera już w sprzedaży

Drugi etap Osiedla Coopera już w sprzedaży

Nieruchomości / Inwestycje

2019.11.19

Unidevelopment rozpoczął sprzedaż mieszkań w drugim etapie Osiedla Coopera. Inwestycja realizowana jest w dynamicznie rozwijającej się części warszawskiego Bemowa, która w związku z budową II linii metra przyciąga wielu nowyc...
Sposób na … twardą wodę!

Sposób na … twardą wodę!

Wnętrze / Łazienka

2019.11.18

Woda to substancja, która stanowi 70% naszego ciała. Jest to jeden z najważniejszych składników, podstawa funkcjonowania żywych organizmów, dlatego powinniśmy dostarczać jej ok. 2-3 litry dziennie. Jednak należy także pamięta...

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.