Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tło
reklama
Wystartowała budowa Osiedla Coopera
kalendarz 18/07 2019

Wystartowała budowa Osiedla Coopera

Inwestycje

Rozpoczęła się budowa Osiedla Coopera na warszawskim Bemowie. Unidevelopment zrealizuje ten projekt w 4 etapach. Łącznie, w 15 kameralnych, trzypiętrowych budynkach planowanych jest około 470 mieszkań.

Nowe osiedle Unidevelopment powstaje na Bemowie, przy ulicy Meriana Coopera. W pierwszym etapie  inwestycji powstanie 100 mieszkań o powierzchniach od 42 m² do 94 m². W ofercie znalazły się lokale dwu- , trzy- i czteropokojowe. Do tych na parterze przynależeć będą ogródki. Na wyższych piętrach zaprojektowano balkony oraz loggie. Wokół budynków powstanie też sześć stref rekreacyjnych, obejmujących m.in. siłownię plenerową, skwer, sad owocowy, tematyczne place zabaw oraz boisko do gier zespołowych. Zabudowa będzie dopasowana do charakteru okolicy, gdzie zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, przewidziane są niskie osiedla oraz szerokie ciągi komunikacyjne z drogami dla rowerów i ścieżkami biegowymi. Pierwszy etap inwestycji zostanie ukończony w IV kw. 2020 roku.

„Zainteresowanie Osiedlem Coopera od początku pojawienia się oferty na rynku jest bardzo duże. Wielu klientów czekało na uruchomienie sprzedaży kilka miesięcy, ponieważ - z uwagi na przedłużające się procedury formalno-prawne - musieliśmy opóźnić start inwestycji. Dzisiaj, gdy posiadamy już ostateczne i prawomocne pozwolenie na budowę, ponad 80% mieszkań jest objętych umowami rezerwacyjnymi i deweloperskimi. W związku z tak dobrym wynikiem, jeszcze w tym roku zamierzamy wprowadzić do sprzedaży drugi etap osiedla.” - mówi Ewa Przeździecka, Członek Zarządu Unidevelopment S.A.

Chrzanów, czyli część Bemowa, w której powstanie Osiedla Coopera, to jedna z dynamicznie  rozwijających się lokalizacji w Warszawie. Przyszłych mieszkańców przyciąga tu między innymi planowana II linia metra. W ciągu najbliższych 3 lat w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie stacja „Lazurowa”, dzięki której mieszkańcy dotrą do centrum w 20 minut. Osiedle Coopera będzie miało też łatwy dostęp do trasy S8, gwarantującej osobom zmotoryzowanym dobry dojazd do niemal każdej części miasta. W pobliżu osiedla znajduje się także przystanek autobusowy. 

W okolicach Osiedla Coopera działa spora ilość placówek handlowych, m.in. Wola Park, Tesco i Decathlon. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się także publiczna przychodnia lekarska, żłobek, 6 przedszkoli oraz 2 szkoły podstawowe. Ofertę kulturową wzbogacają Bemowskie Centrum Kultury oraz popularna sala zabaw Kolorado. Nieopodal osiedla leży Park Górczewska z amfiteatrem. Bliskość Puszczy Kampinoskiej i Lasu Bemowskiego zapewnią mieszkańcom możliwość wypoczynku na łonie natury. 

Więcej na temat oferty można dowiedzieć się w biurze sprzedaży znajdującym się przy ul. Górczewskiej 257b oraz na stronie unidevelopment.pl/osiedle-coopera. Ceny mieszkań wahają się od 8 050 zł/m² do 9 600 zł/m².

RED 
 


Tagi:
Osiedle Coopera, Unidevelopment, inwestycja osiedle coopera

Zobacz podobne artykuły:

Ile kosztują najtańsze mieszkania u deweloperów?
kalendarz 02/07 2020

Ile kosztują najtańsze mieszkania u deweloperów?

Nieruchomości / Inwestycje

2020.07.02

W jakiej cenie kupimy najtańsze mieszkania na rynku deweloperskim? O jakim metrażu? W których inwestycjach je znajdziemy? 
Czy mieszkania z ogródkami i tarasami są dziś bardziej poszukiwane?
kalendarz 10/06 2020

Czy mieszkania z ogródkami i tarasami są dziś bardziej poszukiwane?

Nieruchomości / Inwestycje

2020.06.10

Czy kupujący interesują się dziś bardziej mieszkaniami z ogródkami i dużymi tarasami? W których inwestycjach je znajdziemy? Ile kosztują? 
Rynek mieszkaniowy przed koronawirusem
kalendarz 27/03 2020

Rynek mieszkaniowy przed koronawirusem

Nieruchomości / Inwestycje

2020.03.27

Jak szła deweloperem sprzedaż mieszkań w pierwszych miesiącach bieżącego roku? Czy wyniki były lepsze od ubiegłorocznych? Czy popyt na rynku mieszkaniowym wciąż utrzymywał się na wysokim poziomie? 
Najnowsze artykuły:
Ciepły dom od podstaw

Ciepły dom od podstaw

Nieruchomości / Dom

2020.07.03

Planując termomodernizację domu, warto pamiętać o fundamentach. Ich termoizolacja stanowi ważny element prac ociepleniowych. 
Raksa - nowy klasyk Nobonobo

Raksa - nowy klasyk Nobonobo

Wyposażenie / Meble

2020.07.01

Jest powściągliwa w formie, a o jej wyrafinowaniu decydują detale. Wyjątkowo komfortową sofę Raksa dla Nobonobo zaprojektował Tomek Rygalik.
Sezon na termomodernizację w pełni!

Sezon na termomodernizację w pełni!

Nieruchomości / Dom

2020.06.25

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie. 

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.