Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tło
reklama
Wystartowała budowa Osiedla Coopera
kalendarz 18/07 2019

Wystartowała budowa Osiedla Coopera

Inwestycje

Rozpoczęła się budowa Osiedla Coopera na warszawskim Bemowie. Unidevelopment zrealizuje ten projekt w 4 etapach. Łącznie, w 15 kameralnych, trzypiętrowych budynkach planowanych jest około 470 mieszkań.

Nowe osiedle Unidevelopment powstaje na Bemowie, przy ulicy Meriana Coopera. W pierwszym etapie  inwestycji powstanie 100 mieszkań o powierzchniach od 42 m² do 94 m². W ofercie znalazły się lokale dwu- , trzy- i czteropokojowe. Do tych na parterze przynależeć będą ogródki. Na wyższych piętrach zaprojektowano balkony oraz loggie. Wokół budynków powstanie też sześć stref rekreacyjnych, obejmujących m.in. siłownię plenerową, skwer, sad owocowy, tematyczne place zabaw oraz boisko do gier zespołowych. Zabudowa będzie dopasowana do charakteru okolicy, gdzie zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, przewidziane są niskie osiedla oraz szerokie ciągi komunikacyjne z drogami dla rowerów i ścieżkami biegowymi. Pierwszy etap inwestycji zostanie ukończony w IV kw. 2020 roku.

„Zainteresowanie Osiedlem Coopera od początku pojawienia się oferty na rynku jest bardzo duże. Wielu klientów czekało na uruchomienie sprzedaży kilka miesięcy, ponieważ - z uwagi na przedłużające się procedury formalno-prawne - musieliśmy opóźnić start inwestycji. Dzisiaj, gdy posiadamy już ostateczne i prawomocne pozwolenie na budowę, ponad 80% mieszkań jest objętych umowami rezerwacyjnymi i deweloperskimi. W związku z tak dobrym wynikiem, jeszcze w tym roku zamierzamy wprowadzić do sprzedaży drugi etap osiedla.” - mówi Ewa Przeździecka, Członek Zarządu Unidevelopment S.A.

Chrzanów, czyli część Bemowa, w której powstanie Osiedla Coopera, to jedna z dynamicznie  rozwijających się lokalizacji w Warszawie. Przyszłych mieszkańców przyciąga tu między innymi planowana II linia metra. W ciągu najbliższych 3 lat w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie stacja „Lazurowa”, dzięki której mieszkańcy dotrą do centrum w 20 minut. Osiedle Coopera będzie miało też łatwy dostęp do trasy S8, gwarantującej osobom zmotoryzowanym dobry dojazd do niemal każdej części miasta. W pobliżu osiedla znajduje się także przystanek autobusowy. 

W okolicach Osiedla Coopera działa spora ilość placówek handlowych, m.in. Wola Park, Tesco i Decathlon. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się także publiczna przychodnia lekarska, żłobek, 6 przedszkoli oraz 2 szkoły podstawowe. Ofertę kulturową wzbogacają Bemowskie Centrum Kultury oraz popularna sala zabaw Kolorado. Nieopodal osiedla leży Park Górczewska z amfiteatrem. Bliskość Puszczy Kampinoskiej i Lasu Bemowskiego zapewnią mieszkańcom możliwość wypoczynku na łonie natury. 

Więcej na temat oferty można dowiedzieć się w biurze sprzedaży znajdującym się przy ul. Górczewskiej 257b oraz na stronie unidevelopment.pl/osiedle-coopera. Ceny mieszkań wahają się od 8 050 zł/m² do 9 600 zł/m².

RED 
 


Tagi:
Osiedle Coopera, Unidevelopment, inwestycja osiedle coopera

Zobacz podobne artykuły:

Drugi etap Osiedla Coopera już w sprzedaży
kalendarz 19/11 2019

Drugi etap Osiedla Coopera już w sprzedaży

Nieruchomości / Inwestycje

2019.11.19

Unidevelopment rozpoczął sprzedaż mieszkań w drugim etapie Osiedla Coopera. Inwestycja realizowana jest w dynamicznie rozwijającej się części warszawskiego Bemowa, która w związku z budową II linii metra przyciąga wielu nowyc...
Czy deweloperzy oferują mieszkania dwupoziomowe?
kalendarz 07/11 2019

Czy deweloperzy oferują mieszkania dwupoziomowe?

Nieruchomości / Inwestycje

2019.11.07

W ofercie, których firm znajdziemy mieszkania dwupoziomowe lub lokale z antresolami? W jakich inwestycjach są dostępne? W jakim metrażu? Za ile je kupimy? 
Jakie mieszkania wejdą na rynek?
kalendarz 17/10 2019

Jakie mieszkania wejdą na rynek?

Nieruchomości / Inwestycje

2019.10.17

Jakie inwestycje przygotowują deweloperzy? Jakie mieszkania będzie w nich można kupić? W jakich cenach? 
Najnowsze artykuły:
Gra w kolory 

Gra w kolory 

Wnętrze / Salon

2019.11.24

O sukcesie tego wnętrza decyduje prostota. Połączenie nowoczesnych mebli i czystych pastelowych kolorów dało efekt w postaci aranżacji stonowanej, ale niepozbawionej energii. Na tym zbalansowanym tle wzrok przyciąga sofa pols...
Dlaczego nabywcy nowych mieszkań rezygnują z zakupu?

Dlaczego nabywcy nowych mieszkań rezygnują z zakupu?

Nieruchomości / Mieszkanie

2019.11.23

Jakie są przyczyny rezygnacji z zakupu mieszkań na rynku deweloperskim? Z jakich powodów nabywcy odchodzą od kupna zarezerwowanych lokali? Jak często się to zdarza? 
Ile kosztują najtańsze mieszkania na rynku deweloperskim?

Ile kosztują najtańsze mieszkania na rynku deweloperskim?

Nieruchomości / Mieszkanie

2019.11.22

W jakich cenach deweloperzy mają najtańsze mieszkania w ofercie? W jakim metrażu? W których inwestycjach je znajdziemy? 

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.