Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tło
reklama
uDECO-ruj wejście do domu
kalendarz 26/01 2018

uDECO-ruj wejście do domu

Wyposażenie

Wybór drzwi wejściowych to ważny moment w budowie każdego domu.

Ich wygląd i styl nadaje charakter całemu frontowi budynku. Kolekcja DECO to wszechstronność zastosowania i jakość, która nie znajduje równych w swojej klasie cenowej.

Ekonomiczne, praktyczne i świetnie zaprojektowane – tak w skrócie opisać można aluminiowe drzwi zewnętrzne DECO. Kolekcja ta to także komfort i bezpieczeństwo, a to zasługa automatycznego zamka trzypunktowego z blokowanymi językami i funkcją dzienną. Dzięki stosowanemu w skrzydle panelowi wsadowemu udało się uzyskać wyjątkowy efekt estetyczny, dzięki któremu wyeksponujemy wejście do domu. Kolekcja ta spełnia więc wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym drzwiom zewnętrznym - w konkurencyjnej cenie. Stabilna konstrukcja aluminiowa pozwala na stworzenie drzwi o gabarycie skrzydła do 1250 x 2200 mm.

Drzwi DECO posiadają wypełnienia wsadowe odzwierciedlające wybrane wzory drzwi nakładowych CREO. Jego grubość różni się w poszczególnych wersjach: Plus, Basic oraz Light. W przypadku, gdy chcemy zamontować w domu także drugie drzwi, pełniące rolę wiatrołapu czy przejścia do werandy czy garażu, kolekcja DECO umożliwia wybór skrzydeł spójnych stylistycznie, a różniących się grubością panelu, czyli współczynnikiem przenikania ciepła. Dzięki temu możemy zaoszczędzić na komplecie drzwi, a zarazem zadbać o optymalną energooszczędność w naszym domu.

Drzwi DECO prezentują się atrakcyjnie dzięki wysokiej klasy wzornictwu i eleganckiemu wykończeniu. Każdy szczegół ich konstrukcji jest przemyślany tak, aby sprawiały równie dobre wrażenie od zewnątrz jak i od środka. Aplikacje wykonywane dwustronnie ze stali nierdzewnej w standardzie, zapewniają identyczny wygląd drzwi z obu stron. Możliwości stylistyczne kolekcji DECO to także szeroka oferta kolorów malowania proszkowego z palety RAL mat strukturalny, oklein oraz kolorów Decor, imitujących usłojenie drewna.

Mamy więc możliwość idealnego dopasowania wyglądu drzwi, na przykład do stolarki okiennej czy bramy garażowej. Także przeszklenia oferowane są w wielu zróżnicowanych wzorach i rodzajach szkła. To wszystko sprawia, że każde skrzydło drzwi z kolekcji DECO jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Drzwi można wyposażyć także w dodatkowe doświetla boczne i naświetle górne oraz praktyczne funkcje dostępne w drzwiach z serii CREO. Są nimi między innymi: najnowszej generacji systemy kontroli dostępu tj. czytnik linii papilarnych, klawiaturę kodową, Bluetooth czytnik zbliżeniowy, SmartTouch czy elektroniczny wizjer z dzwonkiem, pamięcią i kamerą wykonującą zdjęcia w podczerwieni.
RED
Źródło: Wiśniowski DECO

 


Tagi:
Drzwi DECO, drzwi z serii CREO, , drzwi nakładowe, Wiśniowski DECO, Wiśniowski

Zobacz podobne artykuły:

Sezon nadchodzi. Jak zamienić balkon w oazę relaksu?
kalendarz 13/05 2019

Sezon nadchodzi. Jak zamienić balkon w oazę relaksu?

Wyposażenie / Dekoracje

2019.05.13

Balkony w bloku często stają się miejscem, o którym chcielibyśmy całkowicie zapomnieć. Z jednej strony szkoda nam tej przestrzeni, z drugiej często staje się schowkiem dla kłopotliwych przedmiotów, takich jak rowery czy stare...
Wełna alpaki - sposób na delikatność
kalendarz 10/02 2019

Wełna alpaki - sposób na delikatność

Wyposażenie / Dekoracje

2019.02.10

Wełna alpaki jest delikatna, miękka i lekka, a przy tym bardzo mocna i odporna na zabrudzenia.
Kwiatowe motywy
kalendarz 08/02 2019

Kwiatowe motywy

Wyposażenie / Dekoracje

2019.02.08

W 2019 roku we wnętrzach nie powinno zabraknąć kwiatowych, odważnych wzorów.
Najnowsze artykuły:
Jakie mieszkania wybierają inwestorzy?

Jakie mieszkania wybierają inwestorzy?

Nieruchomości / Inwestycje

2019.05.12

Które inwestycje cieszą się największym powodzeniem wśród osób kupujących mieszkania na wynajem? Jakie lokale wybierają? Czy inwestorzy decydują się na zakupy pakietowe? 
Kuchnia dla konesera

Kuchnia dla konesera

Wnętrze / Kuchnia

2019.05.11

MaxFliz w Krakowie to miejsce znane miłośnikom luksusowego wyposażenia wnętrz. 
Jaka grupa klientów kupuje pierwsze mieszkanie?

Jaka grupa klientów kupuje pierwsze mieszkanie?

Nieruchomości / Mieszkanie

2019.05.10

Czy na przestrzeni ostatnich lat zmienił się profil osoby poszukującej swojego pierwszego mieszkania? W jakim wieku są kupujący, którzy planują zamieszkać na swoim? Jakie mieszkania zwykle wybierają? 

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.