Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

tło
reklama
Nowości od Antonio Lupi
kalendarz 27/01 2021

Nowości od Antonio Lupi

Łazienka

Szafki, które przywracają wartość proporcji. Umywalki jako formy, które wznoszą na wyższy poziom estetykę rytuału. Łazienkowe akcesoria z ich wykończeniową perfekcją i lustra będące kolażem wizji artysty z naszym własnym wizerunkiem. To wszystko to nowe propozycje marki Antonio Lupi. 

Szafki Bemade
Szafki są rozwinięciem i spójną ewolucją Bespoke, jednego z bestsellerów Antonio Lupi, a zaprojektował je Carlo Colombo. Mocno zaznaczone aluminiowe profile obejmują fronty niczym ramy obrazów. System Bemade daje szerokie możliwości personalizacji. Profile są dostępne w kilkunastu kolorach, a na frontach pojawić się może różnego rodzaju szkło, fornir lub lakier. Natomiast blat wykonany może zostać z trawionego szkła, kompozytu zintegrowanego z umywalką, czy też marmuru. Obok pełnych frontów szafki mają otwarte półki lub witryny. Zwracają też uwagę detale, jak oświetlenie LED, które towarzyszy otwieraniu szuflad. 

Umywalka Fonte

Szlachetny materiał, rzemieślniczy wysiłek i posągowa forma. Fonte to okrągła umywalka wykonana z dwudziestu czterech, marmurowych segmentów połączonych ze sobą czarną żywicą, co całości nadaje architektoniczny rys. – Umywalka występuje wersji nablatowej, przywodzącej na myśl kamienne zlewozmywaki tradycyjnie związane z terenami wiejskimi i górskimi Włoch. Ale też w wersji wolnostojącej, gdzie uwypukla się jej wspomniana posągowość. W tych projektach widoczny jest dialog pomiędzy przeszłością i teraźniejszością, naturą i kulturą oraz powtarzalnością procesu tworzenia i wyjątkowością naturalnego materiału – komentują architektki Karina Snuszka i Dorota Kuć z pracowni MoodWorks. 

Umywalki Astro i Aura
Wolnostojące umywalki o silnej osobowości i rzeźbiarskiej prezencji. Definiujące przestrzeń i koncentrujące wokół siebie całą uwagę, a to dzięki transparentnemu materiałowi Cristalmood, z którego są wykonane. Ich kształt wydaje się zmieniać i wciąż formować nawiązując do właściwości wody lub kostki lodu, która topi się i zmienia kształt pod wpływem ciepła. A jednak ich forma – dodatkowo przezroczysta i podświetlona – jest stabilna, dając równocześnie alchemiczny efekt zmienności. Magiczny i piękny.

Akcesoria Bivio
Antonio Lupi to także eleganckie akcesoria łazienkowe. Najnowsza kolekcja Bivio to trzy modele wolnostojących wieszaków, które ustawimy obok toalety, umywalki i wanny. 
Swoją stabilność zawdzięczają sześciennej podstawie z kilku rodzajów marmuru do wyboru. Z kolei metalowa część może być mosiężna lub lakierowana w szerokim wyborze kolorów. Widoczna jest tu dbałość o każdy detal, tak charakterystyczna cecha stylu Antonio Lupi, towarzysząca nawet pozornie prostym projektom. 

Lustra Collage
To niezwykle oryginalne połączenie lustra z obrazem. Kolekcja obejmuje czterdzieści cztery kolaże stworzone poprzez nakładanie się na siebie kolejnych warstw. Szklanych płyt z nadrukiem, tworzących trójwymiarowe obrazy, a ostatnia lustrzana warstwa pozwala na nawiązanie relacji. Przeglądając się stajemy się ich częścią. Sztuka, design i dialog pomiędzy nimi, w którym aktywnie uczestniczymy. 

Każdy tworzony dla marki Antonio Lupi przedmiot to kompletna i wymowna forma, która nie zamyka drogi do osobistej wolności i wizji projektanta. Dlatego wywołują one tyle emocji i wyznaczają nowe kierunki i trendy w łazience – komentują architektki Karina Snuszka i Dorota Kuć z pracowni MoodWorks. Nowości od Antonio Lupi znowu zacierają granice pomiędzy sztuką a życiem z jego codziennymi rytuałami. Markę znajdziemy w warszawskim showroomie MOOD.
RED
Źródlo: MOOD


Tagi:
Antonio Lupi, MOOD, łazienka

Zobacz podobne artykuły:

Sposób na … twardą wodę!
kalendarz 18/11 2019

Sposób na … twardą wodę!

Wnętrze / Łazienka

2019.11.18

Woda to substancja, która stanowi 70% naszego ciała. Jest to jeden z najważniejszych składników, podstawa funkcjonowania żywych organizmów, dlatego powinniśmy dostarczać jej ok. 2-3 litry dziennie. Jednak należy także pamięta...
Magiczne wnętrze w linię
kalendarz 13/07 2019

Magiczne wnętrze w linię

Wnętrze / Jadalnia

2019.07.13

Pracownia 81.waw.pl stworzyła kolejną przestrzeń, której wizytówką są nieoczywiste rozwiązania oraz wysoka użyteczność.
Nowoczesność zamknięta w prostokąt
kalendarz 10/12 2018

Nowoczesność zamknięta w prostokąt

Wnętrze / Łazienka

2018.12.10

Styl na miarę czasu, zdecydowane, proste kształty i nowoczesny design to wyróżniki linii wanien Modesta. Pasują do nowoczesnych łazienek i sprawiają, że każde wnętrze zyskuje niepowtarzalny charakter i tworzy harmonijną całoś...
Najnowsze artykuły:
Kuchnia otwarta czy zamknięta?

Kuchnia otwarta czy zamknięta?

Wnętrze / Kuchnia

2021.02.16

Kuchnia jest miejscem, w którym spędzamy wiele czasu, przyrządzając codzienne posiłki z domownikami lub gośćmi. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się kuchnie otwarte na salon, które aktualnie spotykane są w now...
Nowoczesne rozwiązania na podłogi, ściany i drzwi 

Nowoczesne rozwiązania na podłogi, ściany i drzwi 

Wnętrze

2021.02.10

Drewno szczotkowate, naturalne kolory ziemi oraz dbałość o środowisko - rok 2021 z pewnością będzie czerpał z kolorów, materiałów i kształtów, które daje nam natura. Jednak czy te trendy dotyczyć będą również kwestii podłóg, ...
Jaki kurs przyjęli deweloperzy mieszkaniowi? 

Jaki kurs przyjęli deweloperzy mieszkaniowi? 

Nieruchomości / Inwestycje

2021.02.05

W jaką stronę zmierza rynek nowych mieszkań? Jak pandemia wpływa na sprzedaż? Jakie założenia sprzedażowe przyjęli deweloperzy na ten rok? 

Bądź na bieżaco! Zapisz się do newslettera.